Zawidów plac zabaw – Fundacja ALTER

Data realizacji:

Maj 2018r.

Seria:

Sport

Adres inwestycji:

ul. Konopnickiej

Plac zabaw w Zawidowie

W Zawidowie takiej atrakcji dawno nie było. Przed samym majowym weekendem na osiedlu przy ul. Konopnickiej powstał nowy plac zabaw Dr Spil. Fundacja ALTER, która sprezentowała małym mieszkańcom miejsce zabawy, wybrała zestaw z serii Kolorowy Ogród (507401), zestaw z serii Sport, piramidę linową, huśtawki, ważkę i bujaki.

Dzieci z wielkim zniecierpliwieniem oczekiwały na zakończenie prac montażowych, ale już bez przeszkód mogą korzystać z bardzo kolorowego, pełnego różnorodnych elementów placu zabaw.

Plac zabaw w Zawiadowie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.