Place zabaw Poznań, Piaski – przedszkole ENART

Data realizacji:

Lipiec 2014 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Piaski, ul. Drzęczewska 8, powiat Gostyński.

Piaski, koło Poznania – plac zabaw przedszkole ENART

21.07.2014 r w niepublicznym przedszkolu ENART w Piaskach (powiat gostyński) koło Poznania przy ul. Drzęczewskiej 8 oddano do użytku plac zabaw sfinansowany ze środków właściciela placówki. Łączny koszt inwestycji to 29 tys. zł. Plac zabaw składa się z urządzenia 11201 z serii Dżungla, ważki oraz dwóch bujaków.obiektach.

Place zabaw Poznań , Piaski: standardy to podstawa

Oddany do użytku plac zabaw musi spełniać najwyższe standardy jakościowe – dzieci są bardzo wymagającymi konsumentami. Dostarczane urządzenia mają być trwałe i służyć przez wiele lat, dlatego priorytetem jest zachowanie wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Dr Spil Polska, dostawca placów zabaw w Piaskach, już na etapie produkcji dba o odpowiednie zabezpieczenie urządzeń w materiały ochronne. Cały proces wdrażania projektu placu zabaw jest poddany restrykcyjnym normom mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym.

Galeria

Dr Spil Polska

Przedszkole ENART w Piaskach: przytulne miejsce – place zabaw Poznań

Przedszkole „ENART” to bezpieczna i przytulna przystań. Oddane pod opiekę dzieci dobrze się czują, a różnorodne zajęcia zapewniają im stały rozwój. Celem założycieli placówki jest stworzenie przyjaznej dzieciom przestrzeni do nauki samodzielności. Doskonałe wyposażenie sal, ciekawe zajęcia, dostępny plac zabaw pozwalają na ciągłe doskonalenie dziecięcej wrażliwości i rozwoju psychospołecznego.

Bezpieczne place zabaw

Place zabaw Poznań: czyli jak połączyć przyjemne z pożytecznym

Żeby zapewnić podopiecznym placówki właściwy rozwój trzeba zadbać o to, by zajęcia były różnorodne. Po wytężonym wysiłku fizycznym warto dla kontrastu nieco się rozruszać. Podczas aktywności fizycznej, np. na placu zabaw, dotlenia się mózg co sprzyja przyswojeniu kolejnej dawki wiedzy. Dlatego pomiędzy nauką języka angielskiego a zajęciami plastycznymi warto rozluźnić się na placu zabaw.

Place zabaw Poznań mają być miejscem, w którym nasze pociechy będą mogły bezpiecznie się bawić. Muszą tu być zapewnione najwyższe środki bezpieczeństwa. Wymaga to więc, by place zabaw i wszystkie umieszczone tam urządzenia, były bardzo dobrze zabezpieczone w materiały ochronne Są tylko niektóre z wielu zasad stosowanych przez Dr Spil polska podczas procesu produkcyjnego, jak i wdrażania projektu placu zabaw. Poznań jest wspaniałym miejscem do inwestycji w place zabaw.

Inwestor: Przedszkole Niepubliczne „ENART” w Piaskach, koło Poznania

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.