Wołomin ul. Szosa Jadowska 37

Data realizacji:

Czerwiec 2017 r.

Seria:

Sport

Adres inwestycji:

Szosa Jadowska 37, 05-200 Duczki

Z myślą o uczniach Zespołu Szkół w Duczkach w Wołominie

Wybudowany przez nas plac zabaw ma typowo sprawnościowy charakter, a zamontowane na nim urządzenia dedykowane są dla uczniów z Zespołu Szkół w Duczkach, przy ul. Szosa Jadowska 37 w Wołominie. Głównymi elementami inwestycji są wielofunkcyjne urządzenie sportowe o numerze 514801, huśtawka kwartet oraz ścianka wspinaczkowa trójelementowa nr 518202. Wykonanie prac przy budowie placu zabaw obejmowało również : przygotowanie terenu wraz z usunięciem i wycinką istniejącej roślinności, niwelacja powierzchni oraz wykonanie zaprojektowanej nawierzchni amortyzującej. Odbiór budowy odbył się 13.06, a jego uroczyste otwarcie 21.06.2017.

Nauka połączona z elementami zabawy

Nowoczesny plac zabaw w Wołominie stwarza uczniom placówki możliwość połączenia zabawy wraz z nauką. Uczniowie znajdujący się w młodszych klasach mogą rozwijać takie umiejętności jak: koordynacja ruchowa czy równowaga. Z kolei starsi uczniowie mogą wykorzystać plac zabaw jako możliwość sprawdzenia swojej sprawności fizycznej.

Nowoczesne wyposażenie, wysoki poziom zajęć oraz dostępny dla uczniów plac zabaw sprawiły, że Zespół Szkół w Duczkach w Wołominie stał się kompletną placówką.

Realizacja powstała w ramach Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2017

Plac zabaw Wołomin

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.