Sztum ul. Mickiewicza 39

Data realizacji:

Maj 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Chełmińska 7, 82-400 Sztum

Plac zabaw dla nowopowstałego oddziału przedszkola w Sztumie

Publiczne przedszkole znajdujące się w Sztumie niedawno rozszerzyło swoją działalność, otwierając nowy oddział przedszkolny w szkole podstawowej. Aby zapewnić odpowiednie warunki dla maluchów, zbudowaliśmy kolejny plac zabaw – miejsce, które zapewni dzieciom kreatywne spędzenie czasu oraz dobrą zabawę.
Bezpieczna zabawa dla każdego przedszkolaka.

Tworząc projekty i zestawy zabawowe dbamy o to, by wszystkie nasze urządzenia były bezpieczne dla bawiących się na nich dzieci. W tym przypadku wybraliśmy zestaw Dżungla nr 511701, który jest idealnym miejscem zabawy dla małych miłośników przygody. W systemie zabawowym wprowadzaliśmy małe zmiany i specjalnie zaprojektowaliśmy go taki sposób, by mogła na nim bawić się duża ilość ilości małych użytkowników. Warto wspomnieć, że strefa swobodnego upadku wynosi 90 cm, co gwarantuje bezpieczną zabawę dla najmłodszych. Zestaw posiada też dwie zjeżdżalnie, w tym jedną podwójną, oraz tunel do przechodzenia. Dodatkową atrakcję stanowią schody w kształcie żabki i panele edukacyjne, które pomagają dzieciom rozwijać swoją wyobraźnię.

Koszt inwestycji to 25.000,00 zł brutto.

Inwestor: Miasto i Gmina Sztum, ul. Mickiewicza 39, 82-400 Sztum

Plac zabaw w Sztum

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.