...

Plac Zabaw w Smardzowie

Data realizacji:

Styczeń 2022 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Smardzów, gmina Jerzmanowa

Plac Zabaw w Smardzowie

Mimo zimowej pory, w Smardzowie firma Dr Spil wybudowała kolorowy zestaw zabawowy dla najmłodszych mieszkańców gminy Jerzmanowa. Nowe urządzenie zabawowe uatrakcyjniło istniejący już plac zabaw o zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, tunele i elementy sprawnościowe. Poza zestawem na placu stanęła huśtawka z bocianim gniazdem oraz piaskownica. Spacerujący w okolicy mieszkańcy zachwycali się oryginalnością zestawu, a najbardziej cieszyło ich, że maluchy już niebawem będą szaleć na świeżym powietrzu, poznając nowe miejsce radosnej zabawy. Całość inwestycji uzupełniły ławki parkowe i kosze na odpady.

plac zabaw w smardzowie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.