Plac Zabaw Przedszkole w Stróżewie

Data realizacji:

Grudzień 2022 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Stróżewo 59, 64-800 Stróżewo

Plac Zabaw w Stróżewie

W grudniu 2022 r. dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Mjr Henryka Sucharskiego w Stróżewie otrzymały od Wójt Gminy Chodzież obiecany prezent z okazji 50-lecia nadania imienia Zespołowi. Kolorowy plac zabaw ze zjeżdżalniami, ściankami, przeskokami, ważka, tunele, karuzela i bujaki zapełniły zieloną mimo zimy przestrzeń. Chociaż pogoda nie sprzyjała zabawie, to dzieci z radością spoglądały na nowe zabawki. Już niebawem plac będzie pełen gwaru i śmiechu przedszkolnych maluchów.

plac zabaw w Stróżewie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.