Plac Zabaw Przedszkole nr 6 Legnica

Data realizacji:

Październik 2022 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Miejskie Przedszkole Specjalne nr 6 w Legnicy

Plac Zabaw Przedszkole nr 6 Legnica

Wrzesień to czas powrotu dzieciaczków do przedszkola po wakacyjnej przerwie. Na maluchy z Miejskiego Przedszkola Specjalnego nr 6 dla Dzieci Słabowidzących w Legnicy czekała nie lada niespodzianka, bo za oknami ich przedszkola trwały intensywne prace przy budowie nowoczesnego placu zabaw, który powstawał dzięki głosowaniu mieszkańców w Legnickim Budżecie Obywatelskim. Firma Dr Spil wybudowała wielki zestaw z wysokimi zjeżdżalniami tubowymi, ślizgawkami kręconymi, ściankami, wspinaczkami, przeskokami, przejściami tunelowymi i linowymi. Oprócz tego na placu znalazła się potrójna huśtawka, oryginalna skałka wspinaczkowa, chwytak do piłek, bujaki i małe karuzele. Teraz przedszkolaki będą miały bezpieczne, dostosowane do swoich potrzeb miejsce do wesołej zabawy.

Plac Zabaw Przedszkole nr 6 Legnica

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.