Plac Zabaw Przedszkole nr 6 Sulechów

Data realizacji:

Czerwiec 2021 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Przedszkole nr 6, Sulechów

Plac Zabaw Przedszkole nr 6 Sulechów

„Tęczowa Szóstka” – najbardziej idealna nazwa dla przedszkola, na którego placu zabaw stoi ogromny, kolorowy zestaw zabawowy z daszkami w formie koron drzew. Dzieci mogą korzystać z zakręconych zjeżdżalni tubowych, ślimakowych zjeżdżalni odkrytych, przejść tunelowych, wspinaczek, linówek i mnóstwa innych, pobudzających wyobraźnię elementów uzupełniających. Maluchy z noskami na szybach swoich przedszkolnych salek, obserwowały postęp prac i udało się – wielkie otwarcie było prezentem dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

Plac Zabaw Przedszkole nr 6 Sulechów

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.