Plac Zabaw w Ratajach, gmina Chodzież

Data realizacji:

Wrzesień 2022 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Rataje, gmina Chodzież

Plac Zabaw w Ratajach, gmina Chodzież

30 września 2022 r. zakończona została inwestycja Gminy Chodzież w Ratajach. Jako, że zniszczone już zębem czasu stare urządzenia zabawowe zostały usunięte, to mali mieszkańcy z niepokojem zerkali przez ogrodzenie, obserwując postęp prac przy budowie nowoczesnego i innego niż wszystkie w okolicy, placu zabaw. Ogromny zestaw z serii Klasycznej z dwiema zjeżdżalniami tubowymi, kilkoma ślizgami otwartymi, wspinaczkami, elementami sensorycznymi powstał w towarzystwie 3-stanowiskowej huśtawki, piaskownicy, ważki i kilku bujaków. Całość uzupełniły ławki parkowe. Oby aura sprzyjała codziennej wesołej zabawie.

plac zabaw w Ratajach

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.