...

Plac Zabaw w Wołominie, oś. Niepodległości, etap 2

Data realizacji:

Sierpień 2022 r.

Seria:

Klasyczna, Sport, Fitness

Adres inwestycji:

Oś. Niepodległości, Wołomin

Plac Zabaw w Wołominie, oś. Niepodległości, etap 2

Etap 2 Inwestycji w ramach Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2022 , pod nazwą :
Zaprojektowanie i rozbudowa urządzeń zabawowych, budowa urządzeń siłowni plenerowej na placu zabaw w Wołominie, osiedle Niepodległości, na działce nr ew. 97/26 obręb 25 Wołomin, w ramach zadania pn. „Plac zabaw na os. Niepodległości w Wołominie” .

Budowie drugiego etapu budowy inwestycji przyświecała idea sportu , rekreacji oraz edukacji przez zabawę. Bawiące się na placu dzieci korzystając z atrakcji zapoznają się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa i ruchu drogowego w zakresie właściwym dla swojego wieku. Starsi użytkownicy placu łączą rekreację ze sportem, wpływając korzystnie na swoje zdrowie.
Zakres robót obejmował montaż urządzeń sprawnościowych, urządzeń zabawowych, tablic edukacyjnych, nawierzchni bezpiecznych i elementów małej architektury.
Uroczysty odbiór inwestycji miał miejsce w sierpniu 2022 roku.

plac zabaw w wołominie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.