Plac Zabaw Mysłowice

Data realizacji:

Grudzień 2019 r.

Seria:

Klasyczna, Fitness

Adres inwestycji:

ul. Migdałowa, Mysłowice

Plac Zabaw Mysłowice

Z inicjatywy mieszkańców mysłowickiej dzielnicy Kosztowy przy współpracy z Urzędem Miejskim w grudniu 2019 został oddany do użytku wielki plac zabaw przy ulicy Migdałowej. Zarośnięty kawałek gruntu pomiędzy ulicą a torami kolejowymi został przekształcony w piękne i doskonale zagospodarowane miejsce rekreacji wraz z 6 miejscami parkingowymi.

Teren został oczyszczony z dużej ilości dziko rosnących krzewów, ogrodzony, wybrukowany alejkami spacerowymi a przestrzenie pod urządzenia zabawowe zostały wysypane drobnym żwirem spełniającym warunek amortyzacji upadku wg normy PN-EN1177. Na wyznaczonych powierzchniach stanął największy zestaw zabawowy firmy Dr Spil z serii Słonecznej o numerze 501601 w pięknych odcieniach żółci, szarości i pomarańczu. W innej części parku stanęło urządzenie z serii Marzenia w postaci maszyny kopiącej, które nawiązuje do górniczej tradycji regionu. Całość strefy zabawowej uzupełnia ścianka wspinaczkowa, huśtawka kwartet z siedziskami dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym a także rodzinna huśtawka z siedziskiem bocianie gniazdo.

Przy projektowaniu realizacji miasto #Mysłowice zadbało nie tylko o najmłodszych mieszkańców ale również o młodzież, osoby w średnim wieku i seniorów gdyż poza obszarem zabawowym zainstalowana została kompletna siłownia, stoły do gry w ping ponga oraz stoły szachowe. Na całym terenie w cieniu istniejących, starych drzew znajdują się liczne ławki i kosze na śmieci. Projektowanie i realizacja przedsięwzięcia trwały kilka miesięcy a miasto przeznaczyło na ten cel 1 mln złotych w ramach Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego.

Plac Zabaw Mysłowice

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.