...

Wrocław, ul. Metalowców

Data realizacji:

Wrzesień 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

54-156 Wrocław, ul.Metalowców 27

Plac zabaw w Wrocławiu

Przy nowoczesnym żłobku i przedszkolu Neuronek we Wrocławiu postawiliśmy zestaw zabawowy z serii Dżungla (513601). By jeszcze bardziej urozmaicić zabawę dzieciom, do zestawu zostały zamontowane przeskoki, które umożliwiają maluchom ćwiczenie zdolności motorycznych. Kolorowy plac daje najmłodszym mnóstwo radości podczas pobytu na świeżym powietrzu, a jednocześnie pozwala im się prawidłowo rozwijać.
Bezpieczne oraz trwałe zestawy zabawowe

Jako producent placów zabaw ogromną uwagę przywiązujemy do tego, by wszystkie montowane przez nas urządzenia na plac zabaw były bezpieczne. Przestrzegamy restrykcyjnych wymogów Unii Europejskiej, a także dbamy o to, by dzieci nie były narażone na działanie szkodliwych pierwiastków, takich jak: metale ciężkie, ftalany i kadm.
Wszystkie nasze urządzenia spełniają normę — PN EN 71-3 – oraz posiadają certyfikat bezpieczeństwa PN-EN 1176:2008.

Inwestor: Factory of Dreams sp. z o. o., ul. Wołodyjowskiego 36b

Plac zabaw w Wrocławiu

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.