Skawina – Urząd Miasta i Gminy

Data realizacji:

Lipiec 2015 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul. Kublińskiego, Skawina

Plac zabaw w Skawinie

Plac zabaw powstał na terenie rekreacyjnym w Skawinie, dostarczone urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, dużą różnorodnością i ciekawą kolorystyką. Stworzony przez nas plac zabaw sprawia radość dzieciom i zapewnia bezpieczną zabawę.

Zamontowaliśmy wielofunkcyjne urządzenie z serii Orient nr 508801, które składa się wieży z dachem sześciospadowym, wieży z dachem łukowym, zjeżdżalni rurowej z elementami przezroczystymi, zjeżdżalni ślimakowej o stopniu wygięcia 360°, zjeżdżalni prostej jednotorowej, zjeżdżalni prostej dwutorowej, ścianki wspinaczkowej łukowej z uchwytami, zjazdu strażackiego, elementów dekoracyjnych z motywami roślinnymi i zwierzęcymi, paneli zabawowo-edukacyjnych. Dodatkowym uzupełnieniem są ścianka 4 elementowa nr 518001, huśtawka podwójna, huśtawka ważka i trzy bujaki. Wszystkie zamontowane urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normą PN EN 1176.

Inwestor- Urząd Miasta i Gminy w Skawinie

plac zabaw w skawinie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.