Plac Zabaw Katowice

Data realizacji:

2019 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul. Szarotek, Katowice

Plac Zabaw Katowice

W ramach katowickiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 mieszkańcy katowickiego Zarzecza zdecydowali się zawalczyć o przekształcenie nieużywanego terenu przy ul. Szarotek w funkcjonalny plac zabaw. Teren został posprzątany, ogrodzony i na wyznaczonym obszarze, w towarzystwie pięknych sosen, stanął jedne z największych zestawów zabawowych Dr Spil z serii Klasycznej 510801. Bogato wyposażony w ślizgi, wspinaczki i tunele, uzupełniony potrójną huśtawką, bujakami dla najmłodszych użytkowników oraz karuzelą.

Na szczególną uwagę zasługuje nawierzchnia bezpieczna na której zostały posadowione urządzenia – częściowo jest to kolorowy poliuretan wylewany a częściowo zrębki kolorowej, ekologicznej drewnianej kory. Firma Dr Spil dostarczała urządzenia zabawowe natomiast nad całością prac budowlanych czuwała firma Multi.

Plac Zabaw Katowice

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.