Sztum – Urząd Miasta i Gminy w Sztumie

Data realizacji:

Sierpień 2015 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Przy klubie osiedlowym w Czerninie

Plac zabaw w Sztumie

W Czerninie powstał plac zabaw, który umożliwia dzieciom doznawanie wielu emocji jak również rozwija ich sprawność fizyczną. Solidna i stabilna konstrukcja zestawu zabawowego pozwala na bezpieczne szaleństwa na świeżym powietrzu. Używamy wysokiej jakości materiały do produkcji zestawów zabawowych, wszystkie urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normą PN EN 1176.

Zamontowaliśmy zestaw z serii Drzewa nr 501001, który składa się z wieży z dachem dwuspadowym, wieży częściowo zadaszonej, przejścia tunelowego, zjeżdżalni prostej dwutorowej, elementów sprawnościowych takich jak podesty do przeskoków, elementów dekoracyjnych z motywami roślinnymi i zwierzęcymi, panela zabawowo-edukacyjnego. Dodatkowo plac wyposażyliśmy w huśtawkę ważkę, huśtawkę podwójną, bujak i elementy małej architektury takie jak kosze i ławki.

Inwestor: Urząd Miasta i Gminy w Sztumie

Plac zabaw w Sztumie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.