Plac Zabaw Rypin

Data realizacji:

Maj 2019 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul. Elizy Orzeszkowej, 87-500 Rypin

Plac Zabaw Rypin

Na początku Października 2018 w Parku Miejskim w Rypinie powstał duży plac zabaw. Zamontowano zestaw zabawowy z serii Drzewa 500201, dużą piramidę linową, huśtawkę duet, ważkę, bujaki, piaskownicę. Miejsce zabaw zostało ogrodzone, oraz uzupełnione o ławki i kosze na śmieci. Flagowy zestaw z serii Drzewa idealnie wpasował się w krajobraz starodrzewia Parku Miejskiego. Pod koniec Maja 2019 plac został rozbudowany o kolejne urządzenia Dr Spil – zamontowano między innymi zestaw zabawowy 513601AV7 z serii Dżungla, oraz piramidę 60145B. Drugi etap inwestycji pozwoli dzieciom na zabawę na placu o powierzchni prawie tysiąca metrów kwadratowych.

Plac Zabaw Rypin

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.