Lubań ul. Braci Czarlińskich 23

Data realizacji:

Maj 2017 r.

Seria:

Sport

Adres inwestycji:

Braci Czarlińskich 23, 83-422 Lubań

Nowoczesny plac zabaw w Lubaniu

Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Lubaniu skorzystał z naszych urządzeń podczas budowy placu zabaw dla uczniów. Zostały tam zamontowane urządzenia o charakterze sportowym: zestaw Sport 18001, Piramida Linowa oraz trampolina zewnętrzna.

Idealne miejsce do przeprowadzania zajęć z WF-u

Podczas budowy placu zabaw Dyrekcja placówki kierowała się stworzeniem możliwości przeprowadzania zajęć wychowania fizycznego, dlatego urządzenia, które tam znajdują się, wymagają od dzieci zaangażowania wszystkich partii mięśni oraz ćwiczenia koordynacji ruchów.

Całość inwestycji wyniosła 70.000,00 zł brutto.

Inwestor: Zespół Szkół Lubań, ul. Braci Czarlińskich 23, 83-422 Nowy Barkoczyn
Zamontowano: zestaw Sport 18001, Piramida Linowa oraz trampolina zewnętrzna

plac zabaw w Lubaniu

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.