Żory – Gmina Miejska

Data realizacji:

Sierpień 2014 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Osińska, 44-240 Żory

Plac zabaw w Żorach – Wielofunkcyjny, stabilny i pełen niespodzianek plac zabaw

Realizacja zadania polegała również na “Dostawie i montażu urządzeń zabawowych na plac zabaw w Parku Cegielnia przy ul. Folwareckiej”. Powstał wielofunkcyjny, stabilny i pełen niespodzianek plac zabaw, gdzie dzieci będą mogły aktywnie, kreatywnie i z fantazją spędzać wolny czas i może choć na chwilę przenieść się w świat dziecięcych marzeń. Plac zabaw został wyposażony w 3 zestawy zabawowe:

– Zestaw 11201, który składa się z jednej wieży zadaszonej, dwóch zjeżdżalni w tym jedna spirala, a druga dwutorowa, wejścia za pomocą ścianki wejściowej, elementów sprawnościowych typu walec i poręcz do podciągania, elementów wykończeniowych z motywami roślinnymi i zwierzęcymi.

– Zestaw 15101 składający się z dwóch wież w tym jednej zadaszonej, połączonych mostkiem, dwóch zjeżdżalni w tym jedna pojedyncza, a druga tubowa, schodów wejściowych z poręczami, przejścia tubowego, panelu edukacyjnego typu kółko-krzyżyk.

– Zestaw 14002, który składa się z jednej zjeżdżalni podwójnej, schodów wejściowych, przejścia tubowego, paneli edukacyjnych typu kółko-krzyżyk, elementów wykończeniowych z motywami roślinnymi.

Dodatkowym uzupełnieniem jest huśtawka bocianie gniazdo, tablica do rysowania i zadaszona piaskownica. W ramach budowy placu zabaw wykonaliśmy również ogrodzenie panelowe. Wszystkie zamontowane urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normą EN PN 1176.

Plac zabaw w Żorach

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.