Jabłonowo Pomorskie ul. Mostowa 4

Data realizacji:

Kwiecień 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Jabłonowo Pomorskie ul. Mostowa 4

Jabłonowo Pomorskie – plac zabaw dla miejskiego przedszkola

W czerwcu 2017 roku wybudowaliśmy nowoczesny plac zabaw dla miejskiego przedszkola w Jabłonowie Pomorskim. Dyrekcji Przedszkola zależało na tym, by nowopowstałe miejsce stymulowało rozwój dzieci dzięki atrakcyjnej kolorystyce oraz ciekawym elementom zabawowym. W tym celu zmieniliśmy tradycyjną kolorystykę zestawu Klasycznego 510901 w taki sposób, żeby kojarzył się podczas harców na powietrzu z radością, plażą i słońcem (w tym celu wykorzystaliśmy paletę barw z serii Słonecznej).

Jakie jeszcze atrakcje przygotowaliśmy dla przedszkolaków z Jabłonowa Pomorskiego?

Oprócz zestawu Klasycznego zamontowaliśmy trzy zjeżdżalnie o różnej wysokości. Z myślą o najstarszych przedszkolakach w systemie zabawowym znalazła się zjeżdżalnia “ślimak”. Dodatkowo zainstalowaliśmy elementy stalowe w formie drabinki do ćwiczeń, które zostały oddzielone i wyposażone w osobne podesty. W ten sposób uczniowie przedszkola będą mogli podnieść swoją sprawność i koordynację ruchową. Z kolei panele edukacyjne i zabawowe umożliwiają rozwój wyobraźni (dzieci mogą je wykorzystać np.: podczas zabawy w sklepik).

Łączny koszt inwestycji to: 54.000,00 zł brutto.

Inwestor: Urząd Miasta i Gminy, ul. Główna 28, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

Plac zabaw jabłonowo

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.