Imielin – Urząd Miasta

Data realizacji:

Wrzesień 2013 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul.Imielińska 81, 41-407 Imielin

Plac zabaw Imielin inwestycja urzędu miejskiego

We wrześniu 2013 r. przy ulicy Imielińskiej oraz skrzyżowaniu: Poniatowskiego i Nowozachęty w Imielinie zamontowano plac zabaw dostarczony przez producenta Dr Spil Polska. Inwestycja została sfinansowana przez włodarzy miasta.
Imielin: nowoczesny plac zabaw dla wymagających

Plac zabaw jest wyposażony w różnorodne urządzenia przystosowane zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Na placu zabaw zamontowano:

– Zestaw 11201 z serii Dżungla składający się z jednej wieży z daszkiem w kształcie pieska, dwóch zjeżdżalni, kolorowych paneli, poręczy do zwisu, poziomego walca do ćwiczeń oraz ścianki wejściowej. Wykończenia słupów nawiązują swoją stylistyką do roślin i ptaków

– Huśtawkę 19607, Ważkę 19603 i Bujaki 20512 oraz 20504

Imielin dla aktywnych: place zabaw i trasy rowerowe, zabytki

Plac zabaw to jedna z wielu propozycji dla aktywnych mieszkańców miasta. Chętni mogą skorzystać z licznych i malowniczych tras rowerowych, czy też pozwiedzać zabytkowe budowle. Na uwagę zasługują neogotycka świątynia Matki Boskiej Szkaplerznej oraz barokowa czworoboczna kapliczka pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej.

Plac zabaw Imielin: ruch to zdrowie

Czas spędzany na placu zabaw nie tylko wspomaga rozwój dzieci, ale także wzmacnia odporność. Aktywność fizyczna zapobiega chorobom. Osoby, które rzadko wychodzą na dwór znacznie częściej są przeziębione i łapią infekcje. Plac zabaw to idealny sposób, by wzmocnić nasze pociechy w sezonie grypowym. Poza tym aktywność wpływa na poprawienie nastroju, minimalizuje stresy, poprawia pamięć.

Inwestor:Urząd Miasta Imielin, ul. Imielińska 81, 41-407 Imielin

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.