Gliwice – MZUK inwestuje w place zabaw

Data realizacji:

Listopad 2012 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul. Ziemięcicka 62, 44-100 Gliwice

Plac zabaw Gliwice: spędź wolny czas nad wodą

Pierwszy plac zabaw Gliwice powstał w ośrodku wypoczynkowym Czechowice przy ul. Ziemięcickiej. Zamontowano na nim urządzenia z serii Forest. W skład zestawu 8152A wchodzą karuzela i ważka 8227L. To kolejna z możliwych form rekreacji na terenie obiektu. Przyjazd do ośrodka w Czechowicach to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Można skorzystać z kąpieliska, zagrać w siatkówkę, piłkę nożną. Chętni mają okazje, by wspólnie z instruktorem nauczyć się jazdy konnej.
Plac zabaw Gliwice-Łabędy

W listopadzie 2012 r. na zlecenie MZUK Gliwice wykonano plac zabaw w gliwickiej dzielnicy Łabędy przy ul. Narutowicza. Zamontowano urządzenia z zestawu 8092A z serii Piraci oraz 8180A z serii Sport, w skład których wchodzą: ważka (8228C), bujak (8226C), kula (8181B). Plac zabaw w Gliwicach to uzupełnienie oferty dla najmłodszych w oddalonej od centrum dzielnicy miasta

Place zabaw: „Uśmiechnięte Gliwice”

Powstałe place zabaw w Gliwicach wpisują się projekt realizowany przez MZUiK pod nazwą „Uśmiechnięte Gliwice”. Program jest adresowany do najmłodszych mieszkańców miasta i ma na celu wpierać budowę i podwyższać standardy placów zabaw. Od 2008 r. w ramach przedsięwzięcia wybudowano i odnowiono kilkanaście placów zabaw.

Inwestor: MZUK Gliwice

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.