Otwock – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2

Data realizacji:

Sierpień 2015 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Otwock, ul. Literacka 8

Plac zabaw w Otwocku

Na terenie ośrodka powstał plac zabaw przeznaczony zarówno dla dzieci młodszych jak dla dzieci starszych, który umożliwia dzieciom doznawanie wielu emocji jak również rozwija ich sprawność fizyczną. Solidna i stabilna konstrukcja zestawu zabawowego pozwala na bezpieczne szaleństwa na świeżym powietrzu. Używamy wysokiej jakości materiałów do produkcji zestawów zabawowych a wszystkie urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normą PN EN 1176.

Zamontowaliśmy urządzenie z serii Kolorowy Ogród nr 506901, który składa się z 2 wież zadaszonych, przejścia tunelowego, zjeżdżalni ślimakowej o stopniu wygięcia 315°, zjeżdżalni prostej jednotorowej, zjeżdżalni prostej dwutorowej, ścianki wspinaczkowej łukowej, elementów dekoracyjnych z motywami roślinnymi i zwierzęcymi, paneli zabawowo-edukacyjnych. Dodatkowo wyposażyliśmy plac zabaw w huśtawkę podwójną, huśtawkę wagową i karuzelę.
Inwestor: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2

Plac zabaw w Otwocku

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.