...

Turek – Spółdzielnia Mieszkaniowa “Tęczna”

Data realizacji:

Sierpień 2013 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul.Spółdzielców 7-9, Turek

Plac zabaw Turek: Dżungla w środku miasta

W sierpniu 2013 oddano do użytku plac zabaw zlokalizowany przy ul. Spółdzielców 7-9 i Kączkowskiego 18-20. Zamontowano tam urządzenia z serii Dżungla. W skład placu zabaw wchodzą:

zestaw 15301 składający się z jednej zjeżdżalni dwutorowej, schodów wejściowych, tunelu przejściowego między wieżami oraz paneli edukacyjnych,
zestaw 15801 posiadający jedną zjeżdżalnie dwutorową oraz schody wejściowe w kształcie żabki,
Ważka 20603 oraz huśtawka 20607 i bujaki 16308 i 16310 w kształcie wieloryba i samochodu

Plac zabaw Turek: Kolorowy Ogród

Przy ul. Wyzwolenia 1, 3, 4 w Turku koło Łodzi w sierpniu 2013 zamontowano wielopoziomowy plac zabaw z serii Kolorowy Ogród przeznaczony dla starszych dzieci, który składa się z trzech zjeżdżalni: spirali, tuby i dwutorowej, paneli edukacyjnych. Estetyka placu zabaw nawiązuje do drzew.

Na placu zabaw zamontowano:

zestaw 04801 z serii Kolorowy Ogród,
zestaw 15802 z serii Urban Classic, w skład którego wchodzą: zjeżdżalnia jednotorowa i dwutorowa, schodki z barierkami oraz frisbee,
Bujak 16312 i 16309 w kształcie żaby i kwiatuszka, Ważkę 20601 (2 szt.), Huśtawkę 20607

Place zabaw Łódź: przyjazne miejsca dla dzieci

Inwestycje w place zabaw łódź są bardzo oczekiwane przez spółdzielców. Umożliwiają wspólne wyjście rodziców z dziećmi i ciekawe spędzenie wolnego czasu. Urządzenia dostarczane przez Dr Spil Polska są różnorodne, dzięki czemu każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Inwestor:Spółdzielnia Mieszkaniowa „Tęczna” w Turku, koło Łodzi Al. Piłsudskiego 1, 62-700 Turek

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.