Gostyń – Realizacja 2015 rok

Data realizacji:

Wrzesień 2015 r.

Seria:

Sport

Adres inwestycji:

Os.Górna, Os.Pożegowo, Gostyń

Różnorodne osiedlowe place zabaw w Gostyniu

Na pierwszym placu zamontowaliśmy urządzenie z serii Sport nr 514801, składające się elementów wspinaczkowych, które posiadają różne programy funkcjonalne: pierwszy posiada przeplotnie do wspinaczki, poręcze do podciągania się wraz z linami do wspinaczki, ściankę wspinaczkową i zjeżdżalnie, drugi posiada mostek do ćwiczenia koordynacji ruchu, poręczę do zwisu wraz z liniami do wspinaczki i zjeżdżalnię poręczową, trzeci element posiada mostek wykonany z siatki.

Na drugim placu zamontowaliśmy urządzenie z serii Sport nr 18001 składające się z elementów wspinaczkowych posiadających różne program funkcjonalne, pierwszy element posiada liny do wspinaczki, drugi ściankę wspinaczkową, a trzeci zjeżdżalnie.

Trzeci plac zabaw wyposażyliśmy w zestaw z serii Klasycznej nr 510101, który składa się z wieży z dachem sześciospadowym, zjeżdżalni rurowej z elementami przezroczystymi o stopniu wygięcia 315°, zjeżdżalni prostej jednotorowej, zjeżdżalni prostej dwutorowej, ścianki wspinaczkowej łukowej, 4 elementów dekoracyjnych z motywami roślinnymi i zwierzęcymi, 4 paneli zabawowo-edukacyjnych, elementów sprawnościowych takich jak: poręcze do podciągania się, dwuelementowa ścianka wspinaczkowa z uchwytami.

Kolejny plac zabaw został wyposażony w urządzenie z serii Kolorowy Ogród nr 506601, które składa się z 3 wież zadaszonych, wież częściowo zadaszonych, przejścia za pomocą zadaszonych mostków, zjeżdżalni rurowej z elementami przezroczystymi, zjeżdżalni ślimakowej, zjeżdżalni prostej jednotorowej, zjeżdżalni prostej dwutorowej, ścianki.

Inwestor- Urząd Miejski w Gostyniu

plac zabaw w gostyniu

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.