Place zabaw z atestem dla przedszkoli – produkcja i montaż w Gdyni

Data realizacji:

Wrzesień 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul. Hallera 37, Gdynia

Plac zabaw w Gdyni

Dzieci uwielbiają wszystko, co jest kolorowe, wesołe, wyposażone w różne atrakcje, które trzeba „rozgryźć”. Dlatego właśnie taką popularnością cieszą się w naszym kraju place zabaw, które zastąpiły metalowe, nieprzyjazne, stawiane wiele lat temu na osiedlach czy terenach przedszkolnych.

Dzisiejsze zestawy zabawowe wykonywane są z najwyższej jakości produktów i muszą być przede wszystkim bezpieczne.

Firma Spil, doświadczony producent placów zabaw, wybudowała we wrześniu przy ul. Hallera 37 w Gdyni plac zabaw dla Przedszkola nr 22. Zestaw Dżungla 511601AV to atrakcja nie tylko dla małych miłośnikach przygód, lubiących zjeżdżać lub się wspinać.

W kolorowym, tropikalnym świecie nie brakuje elementów, które zaciekawią najmłodszych. Znajdują się tu ślizgawki, m.in.: dwutorowa, w formie tuby, pojedyncza oraz inne atrakcje do biegania, skakania, chowania się czy podciągania.

Plac zabaw w Gdyni

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: Everest Development

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.