Plac Zabaw Mrzeżyno

Data realizacji:

Luty 2021 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

OW Perła Mrzeżyno, Tysiąclecia 13, 72-330 Mrzeżyno

Plac zabaw Mrzeżyno

W sosnowym lasku, bardzo blisko nadmorskiej plaży, znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy Perła. To idealne miejsce na rodzinne wczasy, zielone szkoły czy kolonie, więc nie mogło tam zabraknąć atrakcyjnego miejsca na zabawy dla dzieci. Wśród zieleni stanął zestaw z serii Fantazja, wyróżniający się charakterystycznymi daszkami i zdobieniami. Duża ilość różnorakich elementów zabawowych, sprawnościowych i edukacyjnych powoduje, że najmłodsi bardzo chętnie spędzają tam każdą wolną chwilę podczas wypoczynku.

 

Plac zabaw Mrzeżyno

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.