Malbork ul. Orzeszkowej 12

Malbork ul. Orzeszkowej 12
Data Realizacji
Maj 2017 r.
Adres inwestycji
82-200 Malbork, ul. Michałowskiego 9
Seria
Opis

Plac Zabaw Malbork

Już trzeci rok z rzędu doposażyliśmy place zabaw znajdujące się na terenie Malborskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, z którą niejednokrotnie już współpracowaliśmy.

Z myślą o starszych dzieciach zamontowaliśmy w tym roku zestaw Sport. Wykorzystywanie lin, przejść
i elementów wspinaczki nie tylko wzmacnia mięśnie ramion oraz nóg, ale też podnosi sprawność fizyczną dzieci. Zestaw z serii Sport jest idealnym przykładem na to, że aktywna zabawa może nie tylko bawić, ale też uczyć.

Koszt inwestycji to 28000,00 zł brutto

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

 

Inwestor: Malborska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Orzeszkowej 12

Galeria