Plac Zabaw Mielenko

Data realizacji:

Grudzień 2016 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Mielenko, ul. Letnia 7-9, 76-032 Mielno

Atrakcja dla małych wczasowiczów

W grudniu 2016 roku w wypoczynkowej, nadmorskiej miejscowości Mielenko wybudowaliśmy plac zabaw na terenie prywatnego ośrodka wypoczynkowego – Letnia Przygoda. Zamontowany zestaw Statek przygotowaliśmy wspólnie z inwestorem, który wybrał kolory oraz doposażył urządzenie w podwójną zjeżdżalnię. To nie koniec atrakcji, z jakich mogą skorzystać mali wczasowicze. Oprócz podwójnej zjeżdżalni dzieci mogą korzystać ze zjeżdżalni ślimak oraz ścianki wspinaczkowej, która wspomaga rozwój i ćwiczenie koordynacji ruchowej u dzieci w każdym wieku. Inwestycja podniosła atrakcyjność ośrodka w Mielenku i wyróżnia go warunkami, w jakich rodziny z dziećmi spędzają wakacje nad morzem.
Koszt inwestycji wyniósł 64.000,00 zł brutto.

Plac Zabaw Mielenko

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Dr Spil – budujemy bezpieczne i nowoczesne place zabaw

Jako producent placów zabaw doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to miejsce musi być nie tylko atrakcyjne dla dzieci, ale musi też spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasze wieloletnie doświadczenie w budowaniu placów zabaw i branży budowlanej pozwala nam spełniać oba warunki. Poza tym posiadamy certyfikat PN-EN 1176:2008, który gwarantuje rodzicom, że ich dzieci będą bawić się na bezpiecznym placu zabaw.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.