Żory – Gmina Miejska

Żory – Gmina Miejska
Data Realizacji
Sierpień 2014 r.
Adres inwestycji
44-240 Żory, ul.Osińska
Seria
Opis

Wielofunkcyjny, stabilny i pełen niespodzianek plac zabaw

Realizacja zadania polegała również na “Dostawie i montażu urządzeń zabawowych na plac zabaw w Parku Cegielnia przy ul. Folwareckiej”. Powstał wielofunkcyjny, stabilny i pełen niespodzianek plac zabaw, gdzie dzieci będą mogły aktywnie, kreatywnie i z fantazją spędzać wolny czas i może choć na chwilę przenieść się w świat dziecięcych marzeń. Plac zabaw został wyposażony w 3 zestawy zabawowe:

– Zestaw 11201, który składa się z jednej wieży zadaszonej, dwóch zjeżdżalni w tym jedna spirala, a druga dwutorowa, wejścia za pomocą ścianki wejściowej, elementów sprawnościowych typu walec i poręcz do podciągania, elementów wykończeniowych z motywami roślinnymi i zwierzęcymi.

– Zestaw 15101 składający się z dwóch wież w tym jednej zadaszonej, połączonych mostkiem, dwóch zjeżdżalni w tym jedna pojedyncza, a druga tubowa, schodów wejściowych z poręczami, przejścia tubowego, panelu edukacyjnego typu kółko-krzyżyk.

– Zestaw 14002, który składa się z jednej zjeżdżalni podwójnej, schodów wejściowych, przejścia tubowego, paneli edukacyjnych typu kółko-krzyżyk, elementów wykończeniowych z motywami roślinnymi.

Dodatkowym uzupełnieniem jest huśtawka bocianie gniazdo, tablica do rysowania i zadaszona piaskownica. W ramach budowy placu zabaw wykonaliśmy również ogrodzenie panelowe.

Wszystkie zamontowane urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normą EN PN 1176.

Galeria