Susz – Urząd Gminy

Data realizacji:

Czerwiec 2014 r.

Seria:

Klasyczna, Sport

Adres inwestycji:

ul.Wybickiego 6, 14-240 Susz

Plac zabaw w Suszu

W Gminie Susz w dniu 16 czerwca 2014 został ogłoszony przez Urząd Miejski przetarg na wykonanie „Ogrodu Rodzinnego w Suszu”. Nasza firma wygrała część dotyczącą zamontowania
urządzeń zabawowych.

Całość inwestycji wyniosła 132.000 zł brutto i objęła kompleksowe wyposażenie placu zabaw w zestaw Kosmos nr 00301, Sport 16701 oraz ściankę wspinaczkową nr 19801. Urządzenia zostały zamontowane na placu przy Urzędzie, przy ul.Wybickiego 6.

W dniu 3 października 2014 plac został odebrany i godzinę później został oficjalnie otwarty przez Burmistrza Miasta Susz

Plac zabaw w Suszu

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.