Plac Zabaw Goreń Duży

Data realizacji:

Maj 2020 r.

Seria:

Klasyczna, Integracja

Adres inwestycji:

Zielona Szkoła 87-820 Goreń Duży

Plac zabaw Goreń Duży

W maju ukończono budowę nowej atrakcji Zielonej Szkoły w Goreniu Dużym, a taką jest niewątpliwie plac zabaw. Na obszarze ponad 400 metrów kwadratowych znalazło swoje miejsce wiele urządzeń zabawowych Dr Spil. Sercem placu są zestawy 506601 z serii Kolorowy Ogród, oraz 560315-1 z serii integracyjnej pozwalający na zabawę dzieciom z niepełnosprawnościami ruchowymi. Piramida 60145B oraz tak lubiane huśtawki uzupełniają zestaw urządzeń i zapewniają dodatkową zabawę. W ramach realizacji placu zabaw znalazło się też miejsce na Strefę Seniora, wyposażoną w stoły do gry w szachy, warcaby i chińczyka, oraz specjalne ławki z funkcją ćwiczeń pozwalające na wzmacnianie nóg i ramion. Całość tworzy idealne miejsce dla zabawy nie tylko dzieciom, ale również dla rekreacji dziadków.

Plac zabaw Goreń Duży

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.