Plac Zabaw Olkusz

Data realizacji:

Maj 2019 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Miejskie Przedszkole nr 7, 32-300 Olkusz

Plac zabaw Olkusz

W ramach rewitalizacji ogrodu przedszkolnego przy Miejskim Przedszkolu nr 7 w Olkuszu wiosną rozpoczęto roboty budowlane mające na celu całkowitą jego przebudowę i wyposażenie w nowoczesne urządzenia.

Dzięki temu już od maja 2019 roku przedszkolaki oraz dzieci z okolicznych domów mogą cieszyć się wprost bajecznym placem zabaw. Na terenie ogrodu przedszkolnego postawiono liczący ponad 14 metrów długości zestaw z serii Orient o numerze 510401. Plac zabaw doposażono w huśtawki, kulę wspinaczkową 518201, poczwórną huśtawkę wagową, bujaki i dwoma zadaszonymi piaskownicami.

Wszystkie urządzenia zabawowe zostały posadowione na specjalnej sztucznej trawie, w kolorze ciemnogranatowym, pełniącej funkcję nawierzchni bezpiecznej o wysokich walorach estetycznych. Realizacja wykonywana była z inicjatywy Urzędu Miasta Olkusza przy współpracy firm Dr Spil– dostawcy i montażysty urządzeń oraz firmy Gamex – generalnego wykonawcy robót budowlanych. Teraz ten plac zabaw jest wyjątkowo bezpieczny!

 

Plac zabaw Olkusz

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.