Plac zabaw Kąty Rybackie

Data realizacji:

Maj 2019 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul. Rybacka 41, Kąty Rybackie

Plac zabaw Kąty Rybackie

Na początku Maja, w nowo budowanym ośrodku Marina Village w Kątach Rybackich, pośród wznoszących się domków wyrosła konstrukcja zestawu zabawowego Dr Spil. Trzy wieże urządzenia 506601AV-5 w bajecznych kolorach będą stanowiły niesamowitą atrakcję dla przebywających tam dzieci. Duża ilość zjeżdżalni, w tym tubowych, mostki, tunele i inne atrakcje tego, jednego z największych zestawów. zapewnią dzieciom moc zabawy i wzruszeń. Zestaw jest posadowiony na bezpiecznej nawierzchni gumowej i podświetlony od dołu.

Inwestor prywatny

plac zabaw kąty rybackie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.