Inowrocław

Data realizacji:

Lipiec 2015 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul. Staropoznańska, 88-100 Inowrocław

Plac zabaw Inowrocław dla najmłodszych

W Inowrocławiu w 2017 roku powstała współczesna placówka dla dzieci. Mowa tu o nowoczesnym przedszkolu i żłobku w jednym. Dr Spil również miał udział w budowaniu tego wspaniałego miejsca – wyposażyliśmy je w odpowiedni dla tego rodzaju placówki zestaw zabawowy Dżungla 511701.

Zestaw zabawowy Dżungla 511701 to idealne urządzenie do zabawy dla dzieci w wieku od lat 3, najwyższy podest znajduje się na wysokości 90 cm. Z kolei zjeżdżalnie posiadają wysokie burty, co znacząco poprawia bezpieczeństwo maluchów. Żywe kolory zachęcają do zabaw na świeżym powietrzu, dlatego też dzieci będą chętnie korzystały z tego zestawu.

Koszt inwestycji wyniósł 31 000,00 zł brutto, a montaż odbył się przed inauguracją roku szkolnego w sierpniu.

Zabawa i nauka w jednym

Plac zabaw to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich dzieci, ponieważ jest to nie tylko miejsce, w którym dziecko może bawić się, ale też rozwija jego funkcje motoryczne oraz umiejętności społeczne. Budując nasze place zabaw, dbamy o bezpieczeństwo dzieci, które będą korzystały z naszych zestawów zabawowych. Dlatego też wszystkie nasze place zabaw posiadają certyfikat PN-EN 1176:2008.

Inwestor: właściciele przedszkola U Cioci Kloci

plac zabaw Inowrocław

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.