Wejherowo Przedszkole

Data realizacji:

Sierpień 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

84-200 Wejherowo

Bezpieczna zabawa dla każdego przedszkolaka

Inwestor nowo powstałego przedszkola w Wejherowie chciał zapewnić podopiecznym placówki bezpieczną zabawę, dlatego też postanowił zainwestować w plac zabaw, który gwarantuje najwyższe standardy. Aby spełnić te wysokie wymagania, nie tylko stworzyliśmy atestowany plac zabaw, ale też dostosowaliśmy kolory urządzeń zewnętrznych do placówki – w ten sposób zarówno budynek, jak i zestaw zabawowy tworzą jednolitą całość.
Kolorowy i atrakcyjny plac zabaw

Na placu zabaw został zamontowany zestaw Klasyczny 512902, który jest dostosowany do wieku przedszkolaków. System posiada kolorowe zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową, a także elementy ozdobne, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy dzieci. Całość jest utrzymana w radosnych i żywych kolorach, które idealnie komponują się z wystrojem przedszkola.
Całość inwestycji to 31.000,00 zł brutto.

Inwestor: prywatne przedszkole

Plac zabaw w Wejherowie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.