Szprotawa, ul. Ciszowska

Data realizacji:

Lipiec 2017 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Ciszowska 15, 67-300 Szprotawa

Plac zabaw Szprotawa

Małe przedszkolaki z niepublicznego przedszkola językowego „Mały Europejczyk” z niecierpliwością oczekiwały swojego nowego placu zabaw. Kiedy w lipcu 2017 r. został wybudowany plac zabaw, dzieci ani na moment nie chciały wracać do swoich sal. Aby zapewnić dzieciom kreatywną i aktywną zabawę, właściciele zdecydowali się na zmodyfikowany zestaw z serii Klasyczna (513002), gdzie jedną ze zjeżdżalni wymieniono na tubę.
Bezpieczna zabawa dla przedszkolaka w każdym wieku

Podczas tworzenia projektów placów zabaw dbamy o to, by wszystkie nasze urządzenia gwarantowały dzieciom bezpieczną zabawę. Z tego też powodu wszystkie nasze zestawy zabawowe, w tym ten, który zamontowaliśmy w przedszkolu „Mały Europejczyk”, posiadają certyfikat PN-EN 1176:2008. Certyfikat informuje rodziców i opiekunów, że urządzenia gwarantują bezpieczną zabawę.

Plac zabaw Szprotawa

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: Niepubliczne Przedszkole Językowe „Mały Europejczyk”, ul. Ciszowska 15a

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.