Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 2

Data realizacji:

Lipiec 2016 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Środa Wielkopolska, ul.Nagietkowa 2

Plac zabaw w Środzie Wielkopolskiej

W Środzie Wielkopolskiej, przy nowoczesnym kompleksie budynków mieszkalnych o malowniczej nazwie Kwiatkowy Zakątek, powstał oryginalny plac zabaw, który idealnie wpasował się w otaczającą zieleń, sprzyjającą aktywnemu wypoczynkowi i zabawie.

Zestaw z serii Orient (509401) został zbudowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach nowego osiedla, którzy uwielbiają kreatywną zabawę oraz o ich rodzicach, którzy czują, że ich pociechy są bezpieczne i radosne.

Place zabaw Poznań , Piaski Enaart, ul. Hawelańska oraz na terenie SM Cegielskiego są idealnym rozwiązaniem dla dzieci.

Plac zabaw w Środzie Wielkopolskiej

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: Everest Development 2 Sp.z o.o., ul. Stary Rynek 87; 61-773 Poznań

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.