...

Plac Zabaw Wołomin, oś. Słoneczna

Data realizacji:

Lipiec 2022 r.

Seria:

Klasyczna, Fitness

Adres inwestycji:

Oś. Słoneczna, Wołomin

Plac Zabaw Wołomin, oś. Słoneczna

Inwestycja powstała w 2022 roku w ramach Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego pod nazwą :
„Strefa rekreacji i wypoczynku dla dzieci i dorosłych na osiedlu Słoneczna w Wołominie”.
Budowa obejmowała montaż urządzeń zabawowych dla wszystkich grup wiekowych dzieci wraz z chodnikami z kostki brukowej, elementami małej architektury oraz nawierzchniami amortyzującymi upadek. Inwestycja powstała na osiedlu Słoneczna nr działki 50/71, obręb 25. Dodatkowo zamontowane zostały elementy siłowni plenerowej .

plac zabaw Wołomin

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.