Plac Zabaw w Chełmnie

Data realizacji:

Maj 2023 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno, ul. Osiedle Skłodowskiej 16

Plac Zabaw w Chełmnie

Inwestor – Urząd Miasta Chełmno

Z inicjatywy Urzędu Miasta w Chełmnie, w maju został oddany do użytku plac zabaw dla dzieci uczących się w Szkole Podstawowej nr 4. Nasze nowe urządzenia zastąpiły wysłużone, drewniane zabawki. Główną atrakcją jest duży zestaw zabawowy z serii klasycznej. #Placzabaw uzupełniają dodatkowo inne elementy zabawowe, takie jak: zestaw tuneli, duża huśtawka wielostanowiskowa, dodatkowa huśtawka bocianie gniazdo, ważka, bujak. Nie mogło oczywiście zabraknąć karuzeli. Taka ilość urządzeń, oraz ich różne przeznaczenie gwarantują dobrą zabawę.

Plac Zabaw w Chełmnie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.