Plac Zabaw Ujście Szkoła

Data realizacji:

Grudzień 2022 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Ujście

Plac Zabaw Ujście Szkoła

6 grudnia 2022 r. to dla dzieci z gminy Ujście podwójnie radosna data. Oprócz Mikołajkowych prezentów otrzymały również 8 nowych placów zabaw: 3 w Ujściu, 2 w Mirosławiu, po 1 w Jabłonowie, Nowej Wsi Ujskiej i Kruszewie. Każde z nowych miejsc do zabawy i rekreacji wyróżnia się indywidualnym doborem urządzeń zabawowych dostosowanych do konkretnych potrzeb najmłodszych mieszkańców z danej lokalizacji.
Są tam klasyczne zestawy ze zjeżdżalniami, ściankami, tunelami, jak również urządzenia sportowe wymagające większej sprawności w pokonywaniu przeszkód. Na placach nie brakuje huśtawek, karuzeli, piaskownic, bujaków, więc każdy maluch z Ujścia i przyległych sołectw znajdzie coś dla siebie.

Plac Zabaw Ujście Szkoła

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.