Plac Zabaw Legnica

Data realizacji:

Lipiec 2015 r.

Seria:

Klasyczna, Sport, Dodatki

Adres inwestycji:

Miejskie Przedszkole nr 19 w Legnicy, ul. Tatrzańska, Legnica

Plac zabaw Legnica

Dzieci z Przedszkola nr 19 w Legnicy z niecierpliwością czekały na rozstrzygnięcie głosowania w Legnickim Budżecie Obywatelskim. Kiedy okazało się, że będą miały upragnione nowe miejsce do zabawy, radości nie było końca. Kiedy ekipa budowlana wykonywała chodniki, nowe schody i przygotowywała teren wokół budynku, maluchy wciąż wyglądały przez okna.

Jednak największą atrakcją był moment, kiedy na przedszkolnym placu zaczęły wyrastać nowe urządzenia zabawowe: niebiesko-żółta Ciężarówka, zestaw Kosmos dla najmłodszych przedszkolaków, zestaw Sport dla grupy starszej oraz Domek i bujaczki. Teraz nowy plac zabaw cieszy zarówno dzieci z przedszkola, jak i z okolicznych osiedli.

Plac zabaw Legnica

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.