Otwarta Strefa Aktywności w Łowiczu

Data realizacji:

Sierpień 2018 r.

Seria:

Sport

Adres inwestycji:

Kaliska 12, 99-400 Łowicz

Plac zabaw w Łowiczu

Inwestycja w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Łowicz na rok 2018 pod nazwą Otwartej Strefy Aktywności w Łowiczu przy Szkole Podstawowej nr 1. Całkowity koszt inwestycji pokryło Miasto Łowicz.

Obiekt składa się z części sportowo-zabawowej dedykowanej dla dzieci w wieku 3-14 lat oraz strefy rekreacji zawierającej obiekty małej architektury parkowej oraz 6 urządzeń siłowni fitness. Obie części zostały wyodrębnione i ogrodzone systemem panelowym. Na szczególną uwagę zasługuje zestaw sportowy OSA 1 , będący urządzeniem zaprojektowanym z myślą tego typu obiektach.

Plac zabaw w Łowiczu

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci

Dr Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.