Oława – Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa „Odra”

Data realizacji:

Maj 2015 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

ul.Jarosława Iwaszkiewicza 34, 55-200 Oława

Plac zabaw w Oławie

Na terenie spółdzielni mieszkaniowej stworzyliśmy 2 bajecznie kolorowe i estetycznie wykonane place zabaw, które są doskonałym miejscem do spędzania aktywnie wolnego czasu, gdzie dzieci poprzez zabawę poprawiają swoją sprawność ruchową. Będąc producentem placów zabaw gwarantujemy bezpieczeństwo naszych urządzeń i wysoką jakość wykonania wszystkich elementów.

Plac zabaw przy ul. Szymanowskiego został wyposażony w zestaw zabawowy nr 511101, który składa się z 2 wież z dachem czterospadowym, zjeżdżalni ślimakowej, zjeżdżalni prostej jednotorowej, zjeżdżalni prostej dwutorowej, zjazdu strażackiego typu freesbe, elementów dekoracyjnych z motywami roślinnymi i zwierzęcymi , paneli zabawowo-edukacyjnych, elementów sprawnościowych takich jak poręcze do podciągania się.

Plac zabaw przy ul. Iwaszkiewicza został wyposażony w zestaw z serii Dżungla 513601, który składa się z wieży zadaszonej, wieży z dachem łukowym, zjeżdżalni jednotorowej, zjeżdżalni prostej dwutorowej, zjazdu strażackiego typu freesbe, elementów dekoracyjnych z motywami roślinnymi i zwierzęcymi, paneli zabawowo-edukacyjnych.

Inwestor: Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa „Odra”

plac zabaw w Oławie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.