Okonek Przedszkole Jedyneczka

Data realizacji:

Lipiec 2016 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

64-965 Okonek, ul.Wojska Polskiego 14

Plac zabaw w Okonku

W malowniczej miejscowości Okonek z budżetu obywatelskiego powstał plac zabaw, który uświetnił miejsce wypoczynku dzieciom. Koncepcją mieszkańców było zapewnienie rozrywki najmniejszym amatorom zabawy. Zadanie to zostało zlecone do aranżacji naszej firmie.

W celu uzyskania zadowolenia zarówno maluchów ze znajdującego się obok przedszkola jak dzieci z okolicznych domów powstał plac zabaw złożony urządzenia nr 599001. Składa się z kolorowych zjeżdżalni, w tym ulubionej przez dzieci zjeżdżalni tuby oraz frisby do wspinaczki. Wszystko w wesołej, barwnej kolorystyce z motywami ozdobnymi roślinnymi. Zamontowane urządzenie posiada certyfikat zgodności z normą PN EN 1176, wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dodatkowo materiały tworzywowe, z których zostało zbudowane urządzenie posiada pozytywny wynik badania na zawartość pierwiastków śladowych, metali ciężkich, ftalanów i kadmu zgodnie z normą PN EN 71-3.

Inwestor: Okonek Przedszkole Jedyneczka

Plac zabaw w Okonku

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.