Dąbrowa Górnicza – Centrum Sportu i Rekreacji

Data realizacji:

Kwiecień 2015 r.

Seria:

Klasyczna, Sport, Fitness

Adres inwestycji:

nad jeziorem Pogoria III, Dąbrowa Górnicza, Polska

Plac zabaw w Dąbrowie Górniczej

Zamontowaliśmy zestaw Statek Piracki nr 7067A, w formie wieży dwupoziomowej połączonej zjazdem rurowym, zestaw składa również z mostka rurowego, zjazdu strażackiego, zjeżdżalni tubowej, zjeżdżalni prostej podwójnej, ścianki wspinaczkowej, wykończeń takich jak okrągłe okna,maszt z bocianim gniazdem,chorągiewkami,żaglami oraz dziób statku.

Zamontowany został również zestaw z serii Sport nr 16701, który składa się z jednej wieży połączonej z elementami wspinaczkowymi, każdy element wspinaczkowy posiada inny program funkcjonalny; pierwszy i drugi element posiada przeplotnie do wspinaczki, trzeci posiada mostek do ćwiczenia koordynacji ruchu.

Następne zamontowane urządzenie również jest z serii Sport nr 18201, które składa się z jednej wieży składającej się z lin wspinaczkowych, każdy element wspinaczkowy posiada inny program funkcjonalny; pierwszy element posiada liny do wspinaczki, drugi i trzeci ściankę wspinaczkową, a czwarty drążki do wspinaczki. Uzupełnieniem są 3 bujaki i huśtawka ważka i elementy małej architektury. Dodatkowo została stworzona strefa fitness , składająca się z 9 urządzeń, zamontowanych na kolorowej nawierzchni.

Wszystkie zamontowane urządzenia na tym placu posiadają certyfikat zgodności z normą PN EN 1176, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dodatkowo materiały tworzywowe, z których zostały zbudowane urządzenia posiadają pozytywny wynik badania na zawartość pierwiastków śladowych, metali ciężkich, ftalanów i kadmu zgodnie z normą PN EN 71-3.

Inwestor: Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej

Plac zabaw w Dąbrowie Górniczej

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.