Częstochowa – Przedszkole Oxfordzik

Data realizacji:

Czerwiec 2014 r.

Seria:

Klasyczna

Adres inwestycji:

Mstowska 105, Częstochowa

Plac Zabaw Częstochowa

Plac Zabaw Częstochowa dla Niepubliczne Przedszkole Oxfordzik w Częstochowie: Plac został wyposażony w zestaw z serii Dżungla 15101. Z powodu braku miejsca zdecydowano się tylko na zestaw zabawowy. Właścicielka Przedszkola początkowo zastanawiała się nad formą płatności, czy gotówką czy leasing. Podjęła decyzję o leasingu naszego urządzenia. Wiąże nadzieje z tą inwestycją, gdyż właścicielka planuje w przyszłym roku otworzyć na terenie Katowic nowe przedszkole. Wartość inwestycji to 26 tys. złotych .

Odbiór budowy placu odbył się 30.06.2014. Przedszkole nie korzystało z dofinansowań . Dokładny adres montażu Częstochowa ul. Mstowska 105, powiat Częstochowski.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalurg w Częstochowie : Spółdzielnia rozbudowując się o kolejny blok , postanowiła zamówić u nas zestaw zabawowy z serii Dżungla 15001 ul. Gajowa 7, oraz 9 szt. bujaków rozmieszczonych w różnych lokalizacjach na terenie Spółdzielni. Wartość inwestycji to 42 tys. złotych. Spółdzielnia nie korzystała z dofinansowań.

Odbiór inwestycji miał miejsce 30.06.2014. Dokładny adres montażu (zestaw) Częstochowa ul. Gajowa 7, powiat Częstochowski.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasza Praca w Częstochowie: Spółdzielnia złożyła zamówienie na nowo powstałe place zabaw jeden dla Administracji Osiedle Wchód ul. Okólna 113a na zestaw z serii Sport nr 18001 za kwotę 22 tyś złotych oraz dla Administracji Osiedla Zachód ul. Obrońców Westerplatte 21 na zestaw z serii Klasyczne nr 14502, huśtawkę podwójną, huśtawkę ważkę i 5 bujaków o wartości 31 tys. złotych. Spółdzielnia realizując place zabaw korzystała z własnych środków. Wartość inwestycji to 53 tys. złotych. Odbiór placu odbył się 15.06.2014.

Dokładny adres montażu Częstochowa ul. Czartoryskiego 2/4 dla zestawu Sport oraz ul. Wodzickiego 105­107 dla zestawu Klasyczne i całej galanterii, powiat Częstochowski.

plac zabaw w częstochowie

Galeria

Dr Spil Polska

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Bezpieczne place zabaw

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE

Odkryj w swojej okolicy place zabaw DR SPIL POLSKA i odwiedź je osobiście

Nasza długa obecność na rynku zaowocowała realizacją wielu projektów placów zabaw. Obsługiwaliśmy zarówno inwestycje związane z budżetem obywatelskim, placami zabaw dla osiedli jak i obiektów komercyjnych. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza wyróżniają nas spośród firm o podobnym profilu.

SZUKASZ PLACU ZABAW?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Projekt i realizacja: Agencja interaktywna Dimedia - marketing online, e-marketing.