Otwarta Strefa Aktywności w Łowiczu

Otwarta Strefa Aktywności w Łowiczu
Data Realizacji
Sierpień 2018 r.
Adres inwestycji
Kaliska 12, 99-400 Łowicz
Seria
Opis

Plac zabaw w Łowiczu

Inwestycja w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Łowicz na rok 2018 pod nazwą Otwartej Strefy Aktywności w Łowiczu przy Szkole Podstawowej nr 1. Całkowity koszt inwestycji pokryło Miasto Łowicz. Obiekt składa się z części sportowo-zabawowej dedykowanej dla dzieci w wieku 3-14 lat oraz strefy rekreacji zawierającej obiekty małej architektury parkowej oraz 6 urządzeń siłowni fitness. Obie części zostały wyodrębnione i ogrodzone systemem panelowym. Na szczególną uwagę zasługuje zestaw sportowy OSA 1 , będący urządzeniem zaprojektowanym z myślą tego typu obiektach.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Galeria