Zawidów plac zabaw – Fundacja ALTER

Zawidów plac zabaw – Fundacja ALTER
Data Realizacji
Maj 2018r.
Adres inwestycji
Zawidów,ul. Konopnickiej.
Opis

Plac zabaw w Zawidowie

W Zawidowie takiej atrakcji dawno nie było. Przed samym majowym weekendem na osiedlu przy ul. Konopnickiej powstał nowy plac zabaw Dr Spil. Fundacja ALTER, która sprezentowała małym mieszkańcom miejsce zabawy, wybrała zestaw z serii Kolorowy Ogród (507401), zestaw z serii Sport, piramidę linową, huśtawki, ważkę i bujaki.

Dzieci z wielkim zniecierpliwieniem oczekiwały na zakończenie prac montażowych, ale już bez przeszkód mogą korzystać z bardzo kolorowego, pełnego różnorodnych elementów placu zabaw.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: Fundacja ALTER

Galeria
plac zabaw w zawidowie