Ustroń, Plac zabaw dla Hotelu Diament

Ustroń, Plac zabaw dla Hotelu Diament
Data Realizacji
Maj 2016 r.
Adres inwestycji
43-450 Ustroń, ul.Zdrojowa 3
Seria
Opis

Plac zabaw dla hotelu Diament urozmaica ofertę dla rodzin

W maju 2016 zrealizowaliśmy projekt placu zabaw dla Hotelu Diament w Ustroniu. Tworząc projekt postaraliśmy się maksymalnie wykorzystać potencjał wyznaczonego terenu, dlatego też wybraliśmy zestaw, który tematycznie nawiązuje do otaczających hotel lasów. Nasz wybór padł na zestaw zabawowy Drzewa 500501, który jest wyposażony w elementy dekoracyjne przypominające korony drzew. Stonowana kolorystyka zestawu sprawia wrażenie naturalnej zieleni. Zestaw stał się ulubioną atrakcją przyjeżdżających do hotelu Diament gości, a plac zabaw dla hotelu Diament urozmaicił ofertę tego miejsca.

Oprócz zamontowania zestawu Drzewa 500501, wybraliśmy też odpowiednią nawierzchnię, która podkreśla malowniczość miejsca, w jakim znajduje się hotel Diament. Nasz wybór padł na żwirek rzeczny, który idealnie komponuje się nie tylko z otaczającym plac zabaw lasem, ale też z widocznym w oddali krajobrazem gór.

Place zabaw dla hoteli idealne dla ośrodków wypoczynkowych

Place zabaw dla hoteli to doskonałe rozwiązanie dla rodzin szukających odpoczynku. Zapewnienie dzieciom bezpiecznej zabawy w wolnym czasie, zredukuje stres rodziców i zwiększy obroty w hotelu. Odpowiednio zaprojektowany plac zabaw dla hotelu wzbogaci ofertę ośrodka wypoczynkowego oraz sprawi, że jego opinia wśród hotelowych gości będzie jeszcze wyższa. W szczególności to rozwiązanie docenią rodziny, które przyjeżdżają z małymi dziećmi.

Niezależnie od tego, w jakich miastach lub miejscowościach tworzymy place zabaw dla hoteli, zawsze uwzględniamy miejsce, w którym znajduje się ośrodek wypoczynkowy, a także klimat i tematykę z nim związaną. Aby stworzyć wyjątkowe miejsce zabawy, proponujemy Wam różnorodne zestawy zabawowe. W naszej ofercie znajdziecie między innymi serie: Drzewa, Dżungla, Kolorowy Ogród, Orient, Statki i wiele innych. Zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu.

Inwestor: Hotel Diament S.A. ul. Cisowa 4, 41-800 Zabrze

Galeria