Plac zabaw w Tczewie

Tczew
Data Realizacji
Lipiec 2017 r.
Adres inwestycji
83-110 Tczew, Bulwar nad Wisłą
Seria
Opis

Plac zabaw w Tczewie

Stworzony w lipcu 2017 roku plac zabaw dla dzieci w Tczewie jest miejscem, w którym dziecko w każdym wieku znajdzie coś dla siebie. Piękny Bulwar nad Wisłą został wyposażony w kolorowy i wielofunkcyjny zestaw Dżungla 511601 – przeznaczony jest on dla młodszych dzieci, więc zabawa na nim wymaga większego zaangażowania opieki dorosłych.
Dla starszych dzieci, które mają lepszą koordynację ruchową, zamontowaliśmy zestaw Piramida 60145B. Oprócz tego na placu zabaw można znaleźć huśtawki, bujaki i ważki na sprężynie.

Tczew – miasto, które się rozwija

Plac zabaw dla dzieci, który jest położony na terenie Bulwaru nad Wisłą, to kolejna inwestycja w mieście Tczew. Głównym inwestorem tego przedsięwzięcia był Zakład Usług Komunalnych Tczew, a Dr Spil został wybrany w drodze przetargu. Koszt naszej oferty opiewał na kwotę: 140.000,00 zł brutto.

Producent placów zabaw dla dzieci – Dr Spil Polska

Spil Polska to czołowy producent placów zabaw dla dzieci, zajmujący się zarówno produkcją urządzeń, jak i wykonawstwem projektów zakładających planowanie i tworzenie nowoczesnych placów zabaw na zamówienie. Spil Polska to firma gwarantująca swoim klientom najlepsze urządzenia sprawnościowe i nowoczesne systemy konstrukcyjne, tworzone w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Zadbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci – Bezpieczne place zabaw

DR SPIL POLSKA to zespół profesjonalistów proponujących usługi doradcze w zakresie użytkowania, eksploatacji i funkcjonowania bezpiecznych placów zabaw. Specjaliści zajmujący się na co dzień oceną i nadzorem bezpieczeństwa stosowanego na placach zabaw wykonają dla Państwa przeglądy techniczne i kontrole, a pracownicy techniczni dokonają ewentualnych napraw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania placów.

Inwestor: Zakład Usług Komunalnych Tczew

Galeria